1 (edytowany przez ALFik 2013-02-09 20:50:15)

Odp: Jaki lokal na romantyczną kolację?

Jak w temacie... gdzie polecacie wyjść na "romantyczną kolację przy świecach" (wiecie, Walentynki wink ) ?

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

2

chyba najbardziej nastrojowo jest w Kafce na Staszica ale zjeść to tam można jakiś placek na ciepło chyba tylko

3

Ja polecam restaurację w Hotelu Europa.

4

W Starachowicach ciężki temat, faktycznie może hotelowa restauracja.

Jeśli chodziłoby o smaki to w okolicy do 50 km polecam karczmę Dobrut w miejscowości o tej samej nazwie na trasie Radom - Skarżysko.

5

Słyszałem, że w Merkurym 14 lutego ma być spokojny wieczór walentynkowy przy muzyce na żywo.

Jest Git

6

W Alter Ego Cafe na Kochanowskiego zapewne będzie coś ciekawego, tylko troszkę trudno tam z wolnymi miejscami...

7

Rzeczywiście, w Merkurym od godz. 18 do 22/23 (w zależności od ilości osób bawiących się) ma grać zespół, będzie dancing. Sam lokal czynny do 24. Wstęp 10 PLN za osobę.

8

Merkury z miejscem nastrojowym nie ma nic wspólnego, szczególnie jak zapachy z ubikacji czuć na sali.

9

W Europie jest przygotowane specjalne menu ( jeśli chodzi konkretnie o walentynki), a w sali Śródziemnomorskiej na pewno będzie nastrojowo, w szczególności przy palącym się kominku.

Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...

10

Hubert napisał/a:

Ja polecam restaurację w Hotelu Europa.

Rozumiem,że chodzi CI o to,że zarówno mają dobrą kuchnię jak też bardzo miły wystrój lokalu a nie że pokoje hotelowe są w bezpośredniej bliskości wink

O tak to może być najlepsze miejsce na Walentynki !!!

Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!

11

Głodnemu zawsze chleb na myśli smile

12

Hubert, ponoć głodny głodnemu wypomina tongue

Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...

13

ALFik napisał/a:

Rzeczywiście, w Merkurym od godz. 18 do 22/23 (w zależności od ilości osób bawiących się) ma grać zespół, będzie dancing. Sam lokal czynny do 24. Wstęp 10 PLN za osobę.

Wydaje mi się że Walentynki są darmowe. Nic nie słyszałem pytając Panią.

14

Rozmawiałem w poniedziałek i tak mi powiedziano, że na dancing wstęp po 10 PLN za osobę.

15

nietakamila napisał/a:

Hubert, ponoć głodny głodnemu wypomina tongue

Teraz to ja już wiem co paru osobom chodzi po głowie w temacie  Walentynek smile

16

Ja dodałbym od siebie jeszcze "Pod sosnami" - co prawda nie byłem już jakiś czas i nie wiem czy coś się zmieniło , ale do tej pory wszystko było w porządku. Polecam nie tylko na romantyczną kolację, ale też na zwykłe pogaduchy ze starymi znajomymi smile

b.

"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com

17

Gdzie tam kuchi "Pod Sosnami" do kuchni w" Europie" roll

Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!