Temat: Apteki

W jakich lokalnych aptekach kupujecie?

Które maja najlepsze ceny?

2

Odp: Apteki

Sądząc po kolejkach. Najtańsza jest ta koło myjni na Kopalnianej

3 (edytowany przez veget 2018-03-08 06:51:01)

Odp: Apteki

Wywali ktoś w końcu obydwu śmieciarzy, tj. starmilks i pitrex? Okulary wam zaparowało? pitrex co post wali link do jakiegoś <[cenzura]>. Praktycznie każdy <[cenzura]> post tego niedorozwoja to link. Jednocześnie informuję iż http://rodzinazdrowia.pl to oszuści, gdyż wykorzystują spamerów na forach do reklamowania swojej oferty. Nie korzystać. I zgłaszam do Google, żeby zakopało im tą stronę w pizdu. A pitrex to jszczyna smile

Całe to forum to jest taki metaforyczny obraz Starachowic - niby są ludzie odpowiedzialni, ale gdziekolwiek nie pójdziesz - do urzędu, do sklepu, do jakiejkolwiek firmy, to byleby po najniższej linii oporu. Jeśli czegoś można nie zrobić by się nieprzemęczyć, to nikt nie zrobi. Czy w tym mieście może być kiedyś lepiej, jeśli taka chujnia jest akceptowana na każdym kroku wszędzie?

Jadę do skarbówki na Składową, baba zmęczona piciem kawy od rana przewraca oczami, że jej przeszkadzam. I tu na forum to samo - niesamowitym wysiłkiem jest wypieprzenie jednego z drugim śmieciarza od gdzieś pół roku mimo <[cenzura]> raportów, zgłaszania i zwracania uwagi. Zaraz przyleci oscar i pierwsze co napisze, to że on to nic nie może. I tak w całym mieście - nikt nic nie może.

Weźta zmieńta nazwę miasta ze Starachowice na Niemożebice.

4

Odp: Apteki

To forum przez takich smieciarzy, których wymieniłeś zeszło na psy. Oscar doda jeszcze żeby sprawę zgłosić do jakiegoś Huberta czy innego gościa który forum ma głęboko w chuju.

5

Odp: Apteki

...

6

Odp: Apteki

wow.

z 45 postów pitrexa-szczynexa, z czego w tak na oko chyba 23 są linki do różnego szajsu - zniknął 1 (jeden). starmilks na 26 postów 16 z linkami. dziękuję za reakcję @kross, ale w takim tempie to będziemy się z tym brandzlować do przyszłego stulecia.

kto to w ogóle utrzymuje? Hubert? Ktoś serwer i domenę opłaca. gratuluję lokowania kasy, bo aktualnie ktoś płaci za utrzymywanie reklam jednego lub kilku idiotów. gościu to utrzymujący - płacisz za nabijanie pozycji m.in. jakimś Cosmowaterom, porównywarkom panwybierak itp. zalatuje współudziałem w celowym wprowadzaniu odwiedzających w błąd oszukańczymi linkami, bo brak reakcji na jakiekolwiek zgłoszenia.

podtrzymuję co napisałem - Starachowice pełną gębą, tak jak to forum wygląda całe miasto, każdy najmniejszy element na który tylko można położyć lagę, laga położona.

7

Odp: Apteki

To nie jest nawet forum, to jakieś <[cenzura]>. Aktywnych użytkowników jest kilku. Dziwię się iż takie nic funkcjonuje już 11 lat.

8

Odp: Apteki

Tnę dopiero od tygodnia. Pozwólcie się rozgrzać.
Zgłaszać szajs na PW jeśli coś przeoczę.