2,526

Odp: ceny paliw

Nowa stacja w Starachowicach :
Stacja paliw DIAMENT na MZK.
https://www.facebook.com/Diament-Stacja … 015552535/

Ciekawe jakiej jakości będzie paliwo. Z wyglądu ok, ale wygląd nie jeździ smile

2,527

Moim zdaniem będzie tam sporo klientów. Szczególnie w godzinach "po pracy".

2,528 (edytowany przez Star 266 2018-01-27 22:15:40)

A ile konkretnie to jest "sporo"?

Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!

2,529

Wyjdzie w praniu Jacek ile to jest sporo.  W firmie, w której pracuje sporo osób jest zainteresowanych otwarciem stacji... A to tylko jedna z firm, z której ludzie jadą po pracy w tym kierunku.

2,530

Przychodzą klienci , zagadują : I jak zmiany ?

Pytam jakie zmiany ?

No , jeszcze jedna stacja paliw w okolicy !

I co z tego. STEMAR- Najlepsze paliwo w mieście. I nic się tutaj nie zmieniło. cool

Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!

2,531

Wedle Twojej opinii, mocno subiektywnej. Ja mam jak i wielu ludzi inne zdanie.

2,532

rabbit1987 napisał/a:

Wedle Twojej opinii, mocno subiektywnej. Ja mam jak i wielu ludzi inne zdanie.

Nie według subiektywnej opinii tylko według konsekwentnie realizowanego planu. Przemyślałem to , zaplanowałem i robię.

To nie jest subiektywne , tu nie ma przypadku.

Komuś zależy na jakości dla drugiego najważniejsza cena, cena, cena.

Jeśli jest decyzja żeby współpracować z Lotosem, jeśli na zasadzie wyłączności 100%, jeśli z dokumentacją może zapoznać się każdy klient o każdej porze to jest to na wskroś transparentne i odpowiedzialne. I owszem jest to obiektywne.

2,533 (edytowany przez rabbit1987 2018-02-07 12:56:24)

Ciągle jeden farmazon powtarzasz. Tylko wedle Ciebie masz najlepsze paliwo w mieście.Ale taki opór jak Ty nigdy tego nie zrozumie. Masz wedle Ciebie najlepsze paliwo w mieście, a czemu przelewasz go sporo mniej niz inni? Wytłumaczysz jakoś  ten "fenomen"?

ps. mam nadzieję iż Orlen wybuduje obiekt przy ulicy 1 Maja naprzeciwko MAN-a :-)

2,534

To nic nie zmieni, bo Stemar ma paliwo z Lotosu a paliwo z Lotosu jest lepsze niż paliwo z Orlenu smile Ciekawi mnie jaki będzie miał argument jeżeli rzeczywiście dojdzie do fuzji Orlenu z Lotosem.

2,535

gunman napisał/a:

To nic nie zmieni, bo Stemar ma paliwo z Lotosu a paliwo z Lotosu jest lepsze niż paliwo z Orlenu smile Ciekawi mnie jaki będzie miał argument jeżeli rzeczywiście dojdzie do fuzji Orlenu z Lotosem.

A konkretnie z Rafinerii Gdańskiej z bazy w Piotrkowie Trybunalskim. Towar Pierwyj SORT cool

PS. Cokolwiek by się nie działo dalej będę robił wszystko by zadowolić najbardziej wymagających klientów. A najlepszy dla mnie klient to klienta świadomy. O choćby jak szanowny @ powyżej wink

Pozdrawiam

2,536 (edytowany przez rabbit1987 2018-02-09 11:11:08)

Widzisz "Miszczu" świadomy klient to również taki, który analizuje ceny i potrafi kupić bardzo dobry produkt z tej samej gamy produktów taniej = nie oprzepłacając.

"Krulu złoty" czemu nie odpowiedziałeś na pytanie ;-) :

Masz wedle Ciebie najlepsze paliwo w mieście, a czemu przelewasz go sporo mniej niż inni? Wytłumaczysz jakoś  ten "fenomen"?

2,537

rabbit1987 napisał/a:

Masz wedle Ciebie najlepsze paliwo w mieście, a czemu przelewasz go sporo mniej niż inni? Wytłumaczysz jakoś  ten "fenomen"?

Prawda jest taka, że dla większości nie liczy się jakość tylko cena. Są w stanie zatankować byle co do swoich samochodów byle cena była dobra. Niestety dzisiejsze auta są bardzo wrażliwe na jakość paliwa i nie wszyscy o tym wiedzą. Mimo, że jeździmy coraz lepszymi autami to ludzie dalej się zatrzymali na etapie dużych fiatów, maluchów i polonezów i myślą, że można tam wlać byle co. Później tacy mówią, że taka czy taka marka to jest badziewie. Te czasy maluchów bezpowrotnie minęły. Ja osobiście tankuje tylko paliwo Lotos do swojego diesla i nigdy się nie zawiodłem. Tankuję w Ostrowcu na Lotosie i tam również są wywieszone dokumenty jakie paliwo tankujemy. Parę razy tankowałem paliwo na stacji Stemar i stwierdzam, że niczym nie odbiega od tego paliwa w Ostrowcu. Brat natomiast kilka razy tankował w Stemarze PB95 (nie było 98 bo tylko tankuje PB98 do swojego auta więc za moją namową zatankował 95) i stwierdził, że samochód zachowuje się tak jakby wlał PB98 i żwawszy oraz kilometrów robi więcej. Także moim zdaniem numer 1 jest LOTOS w Polsce.

2,538

@ Rabbit 1987

Na wstępie chciałbym Ci wytłumaczyć , że Król pisze się przez "o" z kreską.

Oczywiście mamy infrastrukturę , która pozwalała by nam powiększać wolumen, zwłaszcza, że był czas aby przetestować co możemy a co nie. I przy jakich ilościach nie dostajemy "zadyszki" jeszcze.

Niemniej biorąc pod uwagę ,że w naszym mieście jest dużo stacji paliw i coraz więcej to raczej jesteśmy zadowoleni z ilości klientów ale też to daje satysfakcję kto nas odwiedza. Po prostu miło się pracuje . Jest mnóstwo stałych klientów. Którzy regularnie do nas wracają. My znamy ich zwyczaje , oni nasze. Dzielą się z nami swoimi uwagami, ale i traktują nas nie tylko jako obsługę ale po prostu znajomych.

PS. Musze też dodać z wielką satysfakcją ,że rynek paliw znacznie się ucywilizował a kolejne dobre dla nas regulacje są w drodze. Od dawna nie było tak sprzyjającej sytuacji choć w zasadzie mówimy to raczej o zwyczajnej normalności. Jak czasami niewiele potrzeba .....

2,539 (edytowany przez rabbit1987 2018-02-10 16:30:40)

Po to użyłem "" tłumoku aby napisać specjalnie z błędem  "Krulu złoty". Kup jakiś słownik bo robisz tyle błędów ortograficznych  w ojczystym języku, że aż bania boli. Ps. Często piszesz "napewno", powinieneś pisać "na pewno".

2,540

Do Pana powyżej:
Jak nie umiesz dyskutować na poziomie to idź stąd. Na błędy ortograficzne i interpunkcyjne, radziłbym zwrócić uwagę w swoich postach.

2,541

@Star266 Możesz mi wytłumaczyć co to za dodatki są w ON u Ciebie z ostatniej dostawy? I jak one wpłynęły na wyniki badań paliwa? Z tego co sam pisałeś, takie świadectwo jakości traci ważność.

2,542

gunman napisał/a:

@Star266 Możesz mi wytłumaczyć co to za dodatki są w ON u Ciebie z ostatniej dostawy? I jak one wpłynęły na wyniki badań paliwa? Z tego co sam pisałeś, takie świadectwo jakości traci ważność.

Nic nie wiem o żadnych niespotykanych dodatkach. Paliwo LOTOS z Piotrkowa bez BIO dodatków,klarowne.
Dokumenty na fejsie.Pozdrawiam

https://www.facebook.com/Stemar-1594253 … /timeline/

2,543

Chciałem sprawdzić aktualne ceny na Stemarze - oczywiście na fb brak takiej informacji. A chciałem to zrobić aby porównać ceny LPG w Starachowicach do Warszawy.
W dniu wczorajszym na stacji Auchan przyjechała dostawa LPG z Tezetu, cena na dystrybutorze 1,96zł.

2,544 (edytowany przez gunman 2018-02-14 14:35:59)

Star 266 napisał/a:
gunman napisał/a:

Nic nie wiem o żadnych niespotykanych dodatkach. Paliwo LOTOS z Piotrkowa bez BIO dodatków,klarowne.
Dokumenty na fejsie.Pozdrawiam

https://www.facebook.com/Stemar-1594253 … /timeline/

Wiem gdzie są dokumenty i umiem czytać. Pozycja 21 w tabeli badania ON. Widzę, że główny przeciwnik dodawania "czegoś" do paliwa przez koncerny, sam sprzedaje takie paliwo i nawet o tym nie wie.

2,545

Różnica jest zasadnicza ponieważ to świadectwo jakości uwzględnia dodatki. Badanie zostało wykonane po dodaniu dodatków  a nie świadectwo sobie a pieczątka na świadectwie co innego.

2,546

Bardziej mnie martwi, że to dodatki o dziwnej nazwie i nie wiadomo co powodują i dlaczego zostały dodane. O dodatkach ze znanych stacji można poczytać chociażby na ich stronach internetowych.
Dziwne też jest to, że pomazałeś świadectwo markerem pół cm od dopisku o dodatkach a sam nie wiedziałeś że masz "coś" dodane do paliwa.

2,547 (edytowany przez Star 266 2018-02-14 22:01:10)

Chyba trochę filozofujesz za bardzo. To normalna rzecz, że paliwa ma pewną formułę i różne komponenty. Przy dostawie nie studiuje każdego świadectwa bo niby po co . Spojrzałem tylko , czy jest B0  jaką ma temperaturę blokady zimnego filtra.
Bez BIO, temp.-33 naprawdę zacna wartość. Trzeba przyjąć dostawę na stan, rozliczyć ilości, klepnąć SENT.

Poza tym jeśli doszli do wniosku ,że należy coś takiego dodać to pewnie jakiś sens w tym jest. I poza tym jeśli jakiś zagraniczny koncern bierze paliwo z lotosu to zapewne też otrzymuje to paliwo albo B7(nie wiem czy tam też są te komponenty bo B7 nie zamawiam). I zdaje się , że do zostało dodane na etapie produkcji a nie dystrybucji jak ma to miejsce w dodatkach obcych koncernów.

I nie jest prawdą, że zagraniczne koncerny informują co i w jakiej ilości dodają. No chyba, że za odpowiedź na to pytanie uznamy Piranie wyjadające brud  z silnika. Ale ta głupia reklama zniknęła szybciej z wizji niż się tam pojawiła.

PS. I nie pomazałem tylko zaznaczyłem gdzie skierować wzrok wink