1

Temat: Obchodzicie walentynki

Zwykła komercja czy fajne święto?

2

Odp: Obchodzicie walentynki

Myślę że jak ktoś nie da się zwariować to walentynki są OK. Osobiście uważam że kupowanie z tej okazji jakiś drogich prezentów itp to lekka przesada, bo jednak jest wiele innych ważniejszych okazji, np rocznica bycia w związku czy rocznica ślubu. Aczkolwiek jakaś kolacja czy kino będą w sam raz adekwatne do "wagi" tego święta.

3 (edytowany przez pitrex 2018-02-12 09:37:42)

Jak dla mnie to ludzie niektórzy przesadzają z kupowaniem sobie drogich prezentów. Nie obchodziłem ale moja partnerka oczywiście obchodzi i czeka na prezent wink
Pewnie kupię jej jakiś drobiazg w postaci kubeczka czy koszulki.
A i doradzicie gdzie mozna pójść coś smacznie sobie zjeść? http://prezentydlazakochanych.pl/

No ja zawsze mimo wszystko spędzam je z moim ukochanym. Ostatnio dostałam fajny zestaw bluzeczek, kupił je tu. Nie chodzi o prezenty chociaż fajnie otrzymywać i nawet tego dnia miło jest spędzić czas z drugą połówką.

5

Co się dzieje z tym forum. Czy naprawdę nikt z administratorów nie może zaprowadzić tutaj porządku?

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

6

No co? Na forum taka bida, że boty już same ze sobą rozmawiają lol Najlepszy jest @pitrex, nasz ekspercik od wszystkiego.