1

Odp: Gdzie najtaniej kupić płytki łazienkowe?

Pytanie jak w temacie. Jest parę miejsc w St-cach, ale gdzie można je dostać najtaniej (wiadomo, że są takie same płytki, a różne ceny w różnych sklepach wink. Ciężko mi jest na razie jeździć po wszystkich sklepach i porównywać ceny, gdyż nie wybrałam jeszcze konkretnego wzoru i firmy, więc pytam po prostu tak ogólnie, gdzie mają najtaniej, może ktoś wie wink

2

Nie ma takiego sklepu... I tak musisz swoje wyjeździć żeby kopić taniej ( ale czy jest sens??) Np. ORION płytki na ścianę tańsze od tych samym w malcolmie ale na podłogę juz droższe tak że wyjdzie na to samo...
Ja zakupiłem płytki w Opocznie ( wcześniej upatrzone w ORIONIE po 97zł za metr kw. wmalclomie po 106zł) po 72zł za m kw.!!! Odliczając drogę ok 100zł jestem i tak do przodu... Polecam taki sposób zakupu

3

jedz do castoramy tam zawsze masz najtaniej

4

Nie prawda, w castoramie drozej niz u nas w malcolmie:)

offtopic king - OK

5

Najtaniej zawsze u producenta:)

Każdego dnia dziękuje Bogu że  jestem Legionistą

www.legia.com http://otomoto.pl/show?id=C29645369&preview=1

6

Płytki z Paradyża i Opoczna najtaniej w Budex-Szyku. Tylko się trzeba trochę potargować

Bo liczy się tylko STAR

7

Płytki do swojego mieszkania kupowałem w Castoramie , wyszło najtaniej .

8

w Glazurze Królewskiej kupując na wyprzedaży można znaleźć prawdziwe perełki. na stronie są zapewne szczegółowe info ja byłem i kupiłem paradyż za przystepna cenę z tym, że jedna byłą do wywalenia - JEDNA!

9

Szukasz płytek w sklepie jakie Ci się podobają...następnie wchodzisz na budowlany24h.pl i kupujesz.ja (wliczając koszty transportu 120zł) zaoszczędziłem na płytkach ponad 400zł.

10

Aa niedługo NOMI big_smile

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

11

Castorama

12

http://www.impero.com.pl/ z Radomia. Jak nie wyrobisz to resztę ci przyjmą. Kupowałem płytki, gres, kleje.

13

A ja polecam poszukać 2 nawet 3 gatunek do płytek których nie będzie widać ( pod zabudową itp ), można spokojnie zaoszczędzić 20-30% kosztów smile.

xonar + flac <3 // Exq

14

www.kiermaszplytek.pl

. . .

15

I jeszcze zapomniałam dodać, że pracuję w tej firmie i mam płacone za wpisy na takich forach.

Bo liczy się tylko STAR

16

Orientujecie się czy jakieś sklepy w okolicy sprzedają mozaikę?

17

Teoretycznie coś tam się znajdzie. Jednak w większości przypadków będą to pojedyncze płytki mozaikowe ( takie, które dodaje się jako detal). Jeśli chcesz zxamówić mozaikę na całą ścianę w łazience czy na podłogę to będzie ciężko.
Proponowałbym rozejrzeć się po sklepach internetowych. Na przykład w rawdecor jest spory wybór płytek mozaikowych.
No i dobrze sprawdź sobie ekipę, która ma Ci tę mozaikę kłaść. Bo nie każdy potrafi, a jest to dość drogi materiał i szkoda byłoby jakby płytki się pobiły przez kogoś kto się uczy.

18

mzamoscm napisał/a:

Właśnie niedawno zamówiłem nowe płytki do łazienki i oglądałem kilka katalogów kilkanaście razy zanim zdecydowałem się na konkretny model. Reasumując moim zdaniem najlepszy wybór płytek ma sklep www.ilazienki.pl . Sam kupiłem płytki z projektu http://ilazienki.pl/plytki-milos/cerami ... los,c_1149 i jestem na prawdę zadowolony, myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

root napisał/a:

www.kiermaszplytek.pl

urszula35 napisał/a:

Niedawno kładłam glazurę w łazience i kupiłam płytki w necie w sklepie www.alekafelki.pl. Sklep ma bardzo duży wybór płytek w atrakcyjnych cenach

starmilks napisał/a:

Teoretycznie coś tam się znajdzie. Jednak w większości przypadków będą to pojedyncze płytki mozaikowe ( takie, które dodaje się jako detal). Jeśli chcesz zxamówić mozaikę na całą ścianę w łazience czy na podłogę to będzie ciężko.
Proponowałbym rozejrzeć się po sklepach internetowych. Na przykład w rawdecor jest spory wybór płytek mozaikowych.
No i dobrze sprawdź sobie ekipę, która ma Ci tę mozaikę kłaść. Bo nie każdy potrafi, a jest to dość drogi materiał i szkoda byłoby jakby płytki się pobiły przez kogoś kto się uczy.

pitrex napisał/a:

Orientujecie się czy jakieś sklepy w okolicy sprzedają mozaikę?

Ile Wam dają za taką nieuczciwą reklamę? Nieuczciwą wobec użytkowników forum?

Jak nie PiSowskie trole, to znów fejkkonta stosujące słabe chwyty marketingowe.

"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson

19

Duże markety
outlety płytek ( chociaż proponowałbym tutaj nieco uważać na zakupy poniewaz może się zdarzyć,że podczas remontu zbije się Wam płytka i w outlecie nie będzie można takiej płytki dokupić , wtedy mamy duży problem)
mniejsze sklepy ( może się okazać,że maja nawet korzystniejsze ceny niż te duże)

Generalnie najlepiej jest wyszukać sobie kilka sklepów i porównać sobie cenowo koszt płytek. Polecam płytki od Tubądzina.