1

Temat: Galeria Kamienna, czy Galeria Galardia ?

Która, według was galeria jest lepsza ? I dlaczego ? Co ładne jest w galardii , a co w kamiennej ?

Przy okazji, ktos wie co robią na dole koło Deichmanna w kamiennej ?

2

Odp: Galeria Kamienna, czy Galeria Galardia ?

Koło Deichmanna chyba będzie kolejny chiński sklep.

3

Galeria Kamienna miała i dalej ma taką jedną wadę - świeci pustkami. I wcale nie chodzi mi o ludzi, tylko o poziom najmu powierzchni handlowych. Na dzień dobry odpychała tym, że nie posiadała supermarketu. Na parterze mieliśmy sam salon obuwniczy i komis z telefonami, przez co bardziej przypominało mi to jakieś przejście podziemne na dworcu, a nie galerię handlową. Na pierwszym piętrze było lepiej, bo wynajęte jest prawie wszystko, tylko znowu ten supermarket - piętro niżej, daleko od wszystkich sklepów (podobnie jak w skarżyskim Hermesie, przynajmniej kiedyś). Góra jak dla mnie także mało rozwinięta - słaba Telepizza, także puste boksy. Teraz gdy pizzeria im odeszła, także nic się tam nie dzieje. Jedyny sklep godny uwagi do RTV Euro AGD, ale tam także mają lipę po otwarciu Media Experta i Galardii. Aha - i parkingi podziemne żałosne, szczególnie odpływy wody, w które trzeba wjechać kilkanaście razy krążąc samochodem. Nie mogę ich zdzierżyć.

CH Galardia - olbrzymia ilość miejsca, prawie 100 proc. wynajętej powierzchni, kino z prawdziwego zdarzenia, jakieś jedzenie (chociaż mogłoby być więcej) i przede wszystkim hipermarket. Normalnie oznakowane kible, Wi-Fi, duży parking. I ktoś pisał na forum, że już bida w galerii. Byłem przedwczoraj i w kinie sporo osób, w Andy's Bar także. W Tesco trochę luźniej, ale tak powinno być.

4

Byłem wczoraj w Galerii Kamienna. Wrażenie jest szokujące. Biedronka, trzy sklepy i wprowadzająca się siłownia. Historia tego sklepu jest bardzo ciekawa, aktualna sytuacja znacznie mniej.

Ciekawe czy cokolwiek jest w stanie podnieść ten biznes. Przyznam , że szanse są bardzo niewielkie. Wiatr hula po dwóch piętrach.

Czy gdzieś zostały popełnione błędy czy po prostu powstanie Galardii zamordowało Kamienną ???

Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!

5

Myślę, że MEN mógłby coś wnieść do tematu. Chyba nie mamy w Starachowicach liceum ekonomicznego? Bo, że Galardia zagospodarowała 200% zapotrzebowania naszego miasta na galerie handlowe, to chyba jasne, nie?

6

Mamy technikum w ZSZ nr1 przy ulicy Radomskiej.