1

Temat: Gdzie nad wodę ?

Takie pytanie, gdzie oprócz Lubianki i Piachów w pobliżu można nad wodę jechać ?:) Jak w innych miejscach infrastruktura ? Rejów? Mostki? Jak  stan wody w innych miejscach?

offtopic king - OK

2

Odp: Gdzie nad wodę ?

A czemu chcesz jechać gdzieś indziej niż nad nasza wodę?:)
A propos, w porozumieniu z klikomem udało się uruchomić hotspot na Lubiance. wink

3

Bo trzeba poznawać nowe miejsca smile może inne zbiorniki są lepiej zagospodarowane, bo u nas daleko jednemu i drugiemu do jakiejs cywilizacji smile

offtopic king - OK

4

Gdyby tak wprowadzić zakaz pobytu ludziom z Ostrowca to cywilizacja wróciłaby momentalnie.

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

5

Dokładnie o to chodzi smile dlatego szukam czegoś nowego

offtopic king - OK

6

Możesz wybrać się nad staw, połapać żaby lol

Jestem z MIASTA...

7 (edytowany przez Paweł K. 2015-07-05 20:49:46)

Oscar, a jest możliwość poznania nazwy użytkownika i hasła do tego hotspota?

BennyBenassi napisał/a:

Gdyby tak wprowadzić zakaz pobytu ludziom z Ostrowca to cywilizacja wróciłaby momentalnie.

Święte słowa...niereformowalni ludzie...

8

Paweł K. napisał/a:

Oscar, a jest możliwość poznania nazwy użytkownika i hasła do tego hotspota?

Jest bez loginu i hasła smile Nad loginem i hasłem pojawia się komunikat i tam trzeba kliknąć. Dokładnie już nie pamiętam jak on brzmi.
Pamiętaj tylko że z powodu ograniczeń nakładanych przez UKE, z darmowego hotspotu można korzystać przez 1h w przeciągu 24h. Tego przeskoczyć się nie da, za to 1h przypada na każde z urządzeń, ponieważ weryfikacja przebiega po mac'u. smile

9 (edytowany przez janus 2015-07-08 20:17:27)

Byłem dzisiaj na Lubiance i potwierdzam że  jest darmowy hot spot. Ciekawi mnie inna sprawa, dlaczego na kąpielisku nie było ratowników, tym bardziej że się ludzie kąpali. Panowie ratownicy byli zajęci wygłupami na motorówce, jak dzieci.

Jestem z MIASTA...

10

janus napisał/a:

Byłem dzisiaj na Lubiance i potwierdzam że  jest darmowy hot spot.

Przydałoby się jeszcze jakieś oznaczenie prawda? smile

11

Oscar napisał/a:

Przydałoby się jeszcze jakieś oznaczenie prawda?

To należy chyba do zarządcy terenu. Chyba że uznano to za rzecz oczywistą , jak w takiej metropolia ja St-ce mogło by nie być darmowego netu.

Jestem z MIASTA...

12

chorzy ludzie .Hotspot nad Lubianką.

13

Coś ten hotspot zawodzi, bo stojąc przy nadajniku nie można się w ogóle połączyć z internetem. Zasięg chyba wybitnie słaby ;]

14

Ja korzystałem będąc na molo. smile Ale pod nadajnikiem to prawda możliwe że nie działa z powodu takiego a nie innego ustawienia anteny)

15

Polecam Sielpię.

16

A polecicie jakieś fajne miejsce na wakacje?

17

starmilks napisał/a:

A polecicie jakieś fajne miejsce na wakacje?

Do Łeby. Nie musisz się wylegiwać na plaży bo miejsca są tylko stojące. Kąpać też się nie musisz bo nie ma jak położyć się w wodzie. I masz same korzyści , bo nie wydasz tyle na piwo czy lody (na plaży są zawsze droższe) i nie musisz dźwigać na plażę żadnych parawanów czy też ręczników. Same plusy. Polecam.

18

od wielu lat jeździmy do Sventoje na LT... ceny niższe, spokój ludzi mało... do czyściutkiej plaży 15 min spacerkiem z dzieciakami (serio!). Jedzonko smaczniutkie, domowe (z możliwością fit)... w knajpkach raczej tanio 3-8 EURO .

Poniżej link do "naszego" ośrodka, biorę domki 3 łóżkowe (kuchnia, łazienka, plazma z satTV)...
http://www.elektronas-galera.lt/services/nameliu-nuoma/

... polecam !

19 (edytowany przez pitrex 2017-06-14 11:23:38)

łeba jest fajna chociaż moim zdaniem zbyt już skomercjalizowana. Polecam bardziej Sopot albo Gdańsk . Może plaże nie są tam takie okazałe ale jesli pogoda jest kiepska to o wiele łątwiej jst sobie tam w sensowny sposób zorganizować czas....

Noclegi rówineż znajdziecie tanie. Szczególnie jeśli jedziecie w kilka osób a nie we dwie. Można w takim przypadku wynająć sobie na przykład całe mieszkanie co wyjdzie Was o wiele wiele taniej
http://www.dhapartamenty.pl/

20

@pitrex, wypowiedz się o zbiornikach wodnych w pobliżu Starachowic smile W sumie to tego dotyczył wątek, a Ty bredzisz o Łebie.

21

Dwa miejsca, w które polecam się wybrać:

Pasym - świetna miejscowość na Mazurach, pięknie położona.Oraz co najważniejsze nie ma tam tylu turystów jak w niektórych innych miejscowościach tak wiec można spokojnie sobie wypocząć.
Ustka- cudna plaża, nie jest również tak drogo jak wokół. Szczególnie jeśli zarezerwuje się apartament dla kilku osob ( wtedy cena rozkłada się znacznie). Polecam jednak bukować noclegi wcześniej. Najlepiej teraz w styczniu czy lutym.