26

Odp: Meble na wymiar - ile trzeba zapłacić?

kuchnie.pl
meble.pl
smile

Ride for fun

27

Kolesiowi chyba płacą za wklejanie linków aby reklamował pierdoły. Co post to jakiś link z super produktami.
Nie kupujcie mebli z Castoramy bo są marnej jakości. Ja się zastanawiałem nad kuchnią i na szczęście nie kupiłem.
Mam meble w łazience i po pół roku zaczęły się wypaczać i odchodzić okleina . Na reklamacje castorama odpisała że tak się robi z meblami kiedy znajdują się w wilgoci - znajdźcie mi łazienkę w której nie ma wilgoci. Dobrze że to łazienka i zapłaciłem niecały 1000 zł, zastanówcie się co by było gdyby ktoś wydał ponad 5000zł.

Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach

28

Firma  Botiga ul.Piłsudzkiego za cztery i pół metra zabudowy -7870,ten sam projekt w firmie sawes ul.kilinskiego 7600

29

Odradzam drewno2 z grzybowej hmm straszni partacze. Cena z kosmosu a wykonanie, szkoda gadać
Podobnież w Suchedniowie koleś jest dobry

30

Ceny są bardzo różne, ale to głównie zależy od jakości materiałów, wybranych frontów i nie tylko. Wszystko musi być jakoś sensownie dopasowane, popatrzcie po gotowych meblach - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/
Wszystko jednak zależy od oczekiwań, tego ile chcecie wydać kasy. Fajnie jest mieć drewniane meble, ale jednak są one dosyć drogie - w większości przypadków kończy się po prostu na mdf.

31

Witam czy korzystał ktoś z usług firmy Interpaj?

32

Cena 4,5 mb  mebli kuchennych  w firmie STOLGAR Starachowice to  ok 6500.

33

Masz z tej firmy meble? czy tyle ci wycenili?

34

Dużo zależy od wybranego projektu oraz opcji dodatkowych.

35

Zależy to od wielu czynników. Jeśli kuchnia jest drewniana, z kamiennym blatem i z porządnymi systemami to będzie kosztowała dużo kasy. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Kuchnię można również calkowicie umeblować i za 2000 zł.Jesli kupuje się meble gotowe ( rozwiazanie najlepiej sprawdzi się w przypadku kuchni o regularnym kształcie).