51 (edytowany przez BennyBenassi 2016-11-03 13:17:31)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Kolejne miłe bankowe niespodzianki, szczególnie dla tych, którzy szukają sposobu na ulokowanie oszczędności.

Plan Depozytowy na 130 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku w Toyota Banku. Niby nic szczególnego, ale dla nowych klientów przeznaczony jest jednak bonus wynoszący 110 zł w zamian za założenie i utrzymanie lokaty. Doliczenie premii może skutecznie „stuningować” roczną rentowność do 5,6% w skali roku. Wszystko w pełni online. http://jakdorobic.com/comperia-bonus-7- … iem-do-56/

Drugą niespodziankę ma BZ WBK. Za założenie konta i zapewnienie dwóch wpływów zdobędziecie 100 zł. Do tego konto oprocentowane jest na 4% w skali roku (dla kwoty do 4000 zł). Oprocentowanie do końca grudnia 2017 roku. Później można zamknąć, na przykład w oddziale w Starachowicach (w rynku). http://jakdorobic.com/money-mania-9-kon … zl-premii/

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

52

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Tym razem bankowa niespodzianka dla przedsiębiorców. Łatwa promocja w Nest Banku i aż 300 zł do zdobycia (w formie karty podarunkowej na stacje Orlen i Bliska). Akcja przeznaczona dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Samo bizNEST konto wygląda okazale (darmowe prowadzenie, karta, wszystkie bankomaty, przelewy oraz wpłaty we wpłatomatach Euronet). Być może Nest Bank otworzy placówkę w Starachowicach, ponieważ stawiają na rozwój "w Polsce powiatowej".

Do poczytania u mnie na blogu: http://jakdorobic.com/nest-bank-biznest … wej-orlen/

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

53

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Macie konto w Alior Banku? No to macie "problema". To już kolejna podwyżka opłat w ciągu 3 miesięcy hmm

Szczegóły: http://jakdorobic.com/alior-bank-kolejn … 1-07-2017/

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

54

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Właśnie idę jutro zrezygnować po latach.
Coś polecisz,.jakie warto założyć ?

55 (edytowany przez ayrton 2017-04-20 12:36:19)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Polecam Nest Bank - aktualnie wszystko za free, sam ostatnio zalozylem konto oraz subrachunek oszczednosciowy z oprocentowaniem 2,25 w skali roku.

Wada Nest Banku jest toporna moim zdaniem www.
Jedynym minusem , ktory jest teraz to z konta oszczednosciowego na zwykly ror, jeden bezplatny przelew w miesiacu, kazdy kolejny 5 zl.

56

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Również polecam Nest Bank. Jak napisał ayrton - wszystko za free. Do tego na start lokata na 4% i konto oszczędnosciowe z premią za regularne oszczędzanie. Być może Nest otworzy placówkę  St-ce, bo mają strategie na małe i średnie miasta.

Obecnie na blogu dostępna jest kampania promocyjna konta Nest. Otwierając konto z linka na blogu dostaniesz 2 bilety do kina Helios.

Tutaj opis promocji, jak coś to pytaj smile
http://jakdorobic.com/nest-bank-voucher … mia-do-30/

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

57

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Polecam www.moniaki.pl. Jest tam spore info o promocjach w bankach. Ja z tych promocji dostałem telefon lg k8, bon na 100 zł do rossmana, 50 zł... Teraz czekam na bon na 200 zł do tesco i 150 zł. Można parę groszy dorobić małym nakładem pracy... Przykładem jest otworzenie konta i zrobienie 5 transakcji karta. Zamykasz konto po otrzymaniu bonusa i szukasz kolejnej promocji.

58 (edytowany przez pitrex 2017-04-27 12:36:21)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Tak, ale kto ma czas na takie cudowanie?

Po prostu jak się wchodzi w jakiś układ z bankiem to trzeba dokładnie zapoznać się z umową. Fakt, umowy są zagmatwane, jak się czegoś nie rozumie, to idzie się z tym do prawnika. Jest to rozsądne podejście do tematu. Warto analizować szukać opinii na temat poszczególnych firm parabankowych - chodzi konkretnie o link.

59

Odp: Bankowe "niespodzianki".

To nie zajmuje długo czasu... Bo niby co? Kurier ci przyjeżdża do domu i podpisujesz umowę.

60

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Co ty chłopie mówisz. Kurier przy tobie wkłada dokumenty w kopertę i zakleja ją. Ty się dalej obawiaj... A ja zarabiam swoje.

61

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Propozycja w sam raz dla osób, które chcą zacząć oszczędzać. Lokata na 4% w skali roku w Idea Banku, bez zakładania konta, w pełni online + 2 bilety do Cinema City w prezencie. Kwota od 500 zł do 10.000 zł. Tylko dla nowych klientów Idea Banku.

Szczegóły u mnie na blogu: http://jakdorobic.com/idea-bank-lokata- … nema-city/

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

62 (edytowany przez pitrex 2017-08-14 06:21:24)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Proponuję pilnowac się szczególnie przy braniu kredytów w bankach. Często okazuje się, że kredyt jest o wiele droższy niż to co bank nam obiecywał w reklamie. Wiele osob zwraca uwagę jedynie na oprocentowanie kredytu nie patrząc się na fakt istnienia prowizji ( która może byc bardzo wysoka bo niektóre bankil liczą sobie o zgrozo ponad 30% ). Plus ubezpieczenia. I inne wymogi takie jak zalożenie konta.
Można sobie wyliczyć: http://www.kredyty-gotowkowe.net/

63

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Co Ty bredzisz spamerze? Idziesz do banku, np. ING, mówisz jaki chcesz wziąć kredyt, ilość rat, itp., wylicza się twoją wiarygodność kredytową (często w ciemno - sprawdzany jest co najwyżej BIK), a następnie przedstawia finalny koszt jego zaciągnięcia. Prowizje nie zawsze występują, a ubezpieczenie pożyczki niejednokrotnie obniża koszt raty. Całość spłacasz według wygenerowanego harmonogramu, który albo dostępny jest w serwisie online albo dostajesz jego wydruk. Dotyczy to głównie kredytów kilkutysięcznych, gdzie koszta w miarę sumiennego spłacania zobowiązań, nie są zmieniane. Wiem, bo brałem niejednokrotnie.

Amen.

64

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Kolejna ciekawa propozycja dla osób lubiących korzystać z promocji bankowych. Tym razem w ramach akcji Banku Millennium możecie zdobyć: 50 zł jako gotówka + 100 zł do Rossmanna. Do tego nawet 200 zł w programie poleceń, 150 złw konkursie dla uczestników promocji oraz darmowy Pakiet Bardzo Pomocny (przez pierwszy rok). Po zapewnieniu wpływów na 1000 zł i 1 płatności kartą - prowadzenie konta, karta debetowa oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Ponadto będziecie mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty mobilnej na 2,5% w skali roku, konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Analiza promocji tutaj: http://jakdorobic.com/bank-millennium-350-zl-premii/

http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

65 (edytowany przez mzajc 2017-11-02 07:48:26)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Znalezione gdzieś w odchłaniach internetu.
Pierwsza propozycja propozycja dla tych którzy lubią regularnie oszczędzać. W Nest Banku mają teraz  taką opcję, dla tych którzy chcieliby regularnie oszczędzać. W ciągu 12 miesiecy wpłacić trzeba 11 rat na swoje konto osczędnościowe, a 12 dorzucają oni. Jej wysokość uzależniona jest od kilku czynników (np ilości dzieci czy wysokości wpłat), ale i tak wydaje się to być interesującą opcją. Tutaj pod linkiem przesyłam artykuł w którym fajnie zostało to pisane.

66

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Tym wszystkim sceptycznie nastawionym do  banków powiem że raiffeisen oferuje pożyczkę bez oprocentowania ze spłatą na 24 raty. prowizja 2,99proc. Bierzesz 4tys oddajesz niespełna 4120zł. żadnej ściemy.

67 (edytowany przez markjak184 2018-03-12 08:03:30)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Całkiem dużo pojawiło się tego typu nieprzyjemnych niespodzianek po wprowadzeniu podatku bankowego. Pamieta, że przez 1 miesiąc banki jeszcze nic nie zmieniały w tym zakresie, natomiast później to całkowicie wolna amerykanka. Oczywiście ustawa zakazywała przenosić koszta na klientów, ale banki raczej nic sobie z tego nie robiły. W zasadzie każdy powód jest dobry smile
Ewentualnie szybkie pożyczki, ale te wyglądają mniej wiecej tak jak tutaj: http://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/

68 (edytowany przez starmilks 2017-12-22 13:55:57)

Odp: Bankowe "niespodzianki".

Aktualnie jest jeden bank, który takich niespodzianek nie ma. Mianowicie nest bank. Od dobrych kilku lat jest to najkorzystniejszy bank jeśli chodzi o założenie konta bankowego. Konto tam jest całkowicie darmowe:
0 zl za prowadzenie
0 zl karta
0 zł wyplaty z bankomatów
0 zł przelewy do innych banków

I bez żadnych warunków typu : zapłacia kartą 500 zł miesięcznie to nie będziesz płacił za kartę.
Szczegóły konta Nest Bank: http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/