26

Odp: Elektronika samochodowa.

RISE... od kilku dni próbuję to znaleźć ... niestety nie mogę sad   pomożesz? "Volkswagen Radio Navigation System MCD"

27

www.diagram.com.ua/english/catalog/eng-w-caraudio/v/eng-w-caraudio-v.php?row=197
Tutaj patrzyłeś ?

28

Odświeżam lekko temacik.
Potrzebuję jakiegoś elektryka, coby naprawił podnoszenie szyb w passacie. Ten specjalista Kiszka jeszcze funkcjonuję? jakieś namiary na niego?
Kogo jeszcze innego polecacie?

29

Kiszka jest głównie od diagnostyki. Jedz na inkubator.

30

RISE napisał/a:

Kiszka jest głównie od diagnostyki.

Kiszka głównie sprawdza błędy, kasuje 50 zł i podaje szereg możliwych przyczyn wystąpienia usterki, które z reguły trzeba samemu sprawdzić...

31

Dużo teraz fachowców generalnie na topie Kiszka i Chojnacki, chociaż do kiszki to kolejka jak za komuny po mięso, ja jeżdżę na Dąbrowe koło Rzepina młody inżynier Łukasz  ogarnia wszystkie tematy co Panowie z st ale też ciężko go zastać mi wył dpf astrze i jest oki

32

Nigdy nie miałem problemu z dostaniem się do Kiszki... Prędzej do Chojnackiego

33

Ja czekałem 40 minut  a kolejka za mną i przede mną Słyszałem że kiszka to fenomen ludzie walą nawet z Kielc,  ale ziomków ze starymi brykami majster zlewa ,i wysyła do ciebie pomagierów  ale jak podjedziesz 5 latkiem to inny temat.

34 (edytowany przez RISE 2016-08-23 21:04:21)

Odpowiedź jest prosta i logiczna... W nowym za usługę...( Czasami 10 minut roboty) weźmie tyle co za 3 stare. A5 sama się nie kupiła big_smile

35 (edytowany przez Karol 2016-09-24 20:11:33)

Bardzo "prosty" temat. Chodzi mi o eleganckie przełożenie wnętrza karty Hands Free do Laguny II ze starej obudowy do nowej oraz wlutowanie nowych switchy (przycisków) do płytki. Niby mógłbym to zrobić samemu, ale lutownica nie ogarnia mi tak małych lutów. Czy ktoś w Starachowicach zrobi to dobrze? W sumie nie musi być elektronik samochodowy, wystarczy taki zwykły z umiejętnościami...

http://karolprzygoda.pl/takietam/DSC_0038.JPG
http://karolprzygoda.pl/takietam/DSC_0039.JPG

36

Sprawdź na ul. Słonecznej. Celmot (Perchel).

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

37

Wiesz co sprawdź  auto-elektronika.eu, mój znajomy był bardzo zadowolony zajmują się bardzo rzetelnie całą elektronika samochodową, mój znajomy mial problemy z czujnikami i teraz wszystko jest okej.

38

Ostatnio gdzieś widziałem, jak koleś na parkingu chwwalił się oświetleniem LED-owym smile Nie powiem, fajnie to wyglądało, mrugało jak choinka smile

39 (edytowany przez markjak184 2017-12-22 07:32:23)

Prosty zestaw do podświetlania wnętrza samochodu oparty o taśmę led, to nie są jakieś duże pieniądze.
Tylko dużo jest przy tym samodzielnego dlubania, aby to funkcjonowało i wyglądało.
Są też gotowe zestawy jak np O s ram LEDambient. W pakiecie jest zarówno taśma LED jaki cały osprzęt niezbędny do montażu. Tutaj link do specyfikacji.