Temat: Montaż butli LPG

Czy znajdę dobry warsztat w st-ce do montażu LPG ? Czy lepiej szukać w okolicach kielc ?

2

Odp: Montaż butli LPG

ja osobiście polecam MASCAR w Radomiu.
Do naszych miejscowych gazowników nie mam już w ogóle zaufania. Sam u nich zakładałem instalacje 5 lat temu
i puki co przelatane 100tys i w sumie tylko regulacja + filtry co 10 000 km i nic więcej.
daje link do strony http://mascar-autogaz.pl/

3

Kabat na Leśnej.

4

Kolego w jakim aucie chcesz zainstalować podtlenek gazu i ile chcesz wydać na instalację?

Jeżeli myślisz o np jakiejś prostej instancji do mało wymagającego silnika to śmiało możesz szukać u Nas na lokalnym rynku.

5

Kolego w jakim aucie chcesz zainstalować podtlenek gazu i ile chcesz wydać na instalację?

Jeżeli myślisz o np jakiejś prostej instancji do mało wymagającego silnika to śmiało możesz szukać u Nas na lokalnym rynku.

6

Kolego daj spokój w Starachowicach to szkoda czas tracic i pieniądze na tych gazowników .
Jedź na Radom do firmy Mascar ul Gołębiowska, polecam w 100 % gazowałem u nich moje dwie V8 i jestem mega zadowolony.

7

W tej kwestii nie pomogę bo mi montowali zestaw optima w warsztacie aż pod Częstochową w Rudnikach, szwagier tam pracuje to mi załatwił montaż po kosztach, robocizny nie policzyli