251

Odp: Galeria Kamienna - postęp prac

Galardia skutecznie zabrala klientow. To iz Tesco jest zamykane wcale mnie nie dziwi, w porownaniu z podopdnymi sklepami cena sa wugorowane.

252

Tesco z Galerii Ostrowiec pozostaje bez zmian.  Zamknięto małe Tesco przy Jana Pawła.

253

Witam Serdecznie.
Mam do państwa propozycję oraz pytanie. Moje poniższe pytanie brzmi : czy do galerii kamiennej koło Deichmanna wprowadza się nowy najemca? Ktoś wie, co tam będzie. Oraz propozycja.
Galeria Kamienna - zaraz zbankrutuje. Gdybysmy sie na forum podpisali pod pomysłem,aby do galerii dołączyły nastepujące marki i wysłali do władz galerii, może by ona nie upadła. Ale także osobiście uważam, że zamiast Biedronki, w galerii powinien się znaleźć MarcPol.Ale ważne, że chociaż supermarket stonka przyciąga klientów. Proponuję, aby w galerii pojawiły się marki, które otwierają sie w miasta takich jak st-ce, np.Green Point, Home&you, big Star czy Olika (ich sklep jest w kielcach), a także Quiosque i Funk n soul i wiele innych. Fajnie,jakby KFC się otworzyło, bo słyszałem od znajomych, że przegrało przetarg z Andys Barem w Galardii, tak samo GO SPORT też chciał się otworzyć na łąkach- wygrał martes, zamiast jyska miał być H&M. dodaję plan galerii. Pozdrawiam
Mapka : http://images.tinypic.pl/i/00640/4uh0viufnyi5.jpg
smile

254

Ale co da wysłanie pomysłu? Twoim zdaniem właściciele galerii nie mają rozeznania na rynku? Tu rozchodzi się o chęci potencjalnego najemcy. Kamienna od samego początku nie była atrakcyjnym obiektem dla kupców, a otwarcie "Galardii" to w zasadzie wyrok śmierci. Tylko czekać aż wygasną umowy najmu z LPP i salonami GSM...

255

....nie masz bardziej głupawych i bezsensownych pomysłów "tonne"....

blus...

256

Tesco zamknięto w Ostrowcu ale takiej wielkości jak było w TST na Wojska Polskiego. To w Galerii zostaje

KAMIL

257

Galeria Kamienna skapitulowała. LPP zamknęła swoje sklepy. Zostawili tylko Sinsay, nie wiadomo jak długo. RTV Euro AGD wyprowadziło się wczesnej :-)

258

Ale po Deichmannie otwiera się siłownia smile

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

259 (edytowany przez Karol 2017-11-27 17:08:08)

Ech. Nie łatwiej wykręcić kółka z wózków z Biedronki, żeby było ciężej pchać? Darmowa siłka. :-) Kamienna upadła i nie widać dla niej ratunku. Niech im Biedronka jeszcze wypowie umowę najmu i będziemy mieli nowy Kurnik :-)

260

Karol napisał/a:

Ech. Nie łatwiej wykręcić kółka z wózków z Biedronki, żeby było ciężej pchać? Darmowa siłka. :-) Kamienna upadła i nie widać dla niej ratunku. Niech im Biedronka jeszcze wypowie umowę najmu i będziemy mieli nowy Kurnik :-)

Hm. Wcale niezły pomysł , aby była siłownia i szkoła. No może nie Ekonomik jak to było w tzw.Kurniku ale taki budynek na szkołę się nadaje. Tylko kto by to sfinansował ???

PS. Domyślam się ,że z tym Kurnikiem żartowałeś. Ale na poważnie to budynek ma taką kubaturę , że widziałbym tam naprawdę fajną szkołę. I o ile szkoły pewnie trudno finansować o tyle nie mam wątpliwości , że warto w nie inwestować!

Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!