51 (edytowany przez ALFik 2016-07-09 16:12:18)

Odp: Warsztat Samochodowy

Ja słyszałem, że akurat TipTronic jest mniej awaryjny, niż MultiTronic. Ale w pewnej klasie samochodów w zasadzie innego wyboru (jak te dwie) nie ma.
Co akurat nie znaczy, że TipTronic nie jest w ogóle awaryjny sad

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

52

A jak tam automax na ostrowieckiej ? Byłem tam golfem kilka dobrych lat temu. Nie powiem byłem zadowolony. Był ktoś teraz ? Coś się pozmieniało ? Muszę zostawić auto u kogoś, kto poszuka usterki przy turbinie i właśnie o nich myślałem

53

Masz jeszcze warsztat na Kieleckiej. A Turbo w jakiej teraz furze?

54

Dobry warsztat jest w Dąbrowie 87  niedaleko Starachowic, a jak coś mocno nie tak to oferują nawet dojazd do klienta. Mój znajomy korzystał z tej opcji i muszę wam powiedzieć ze mi też się spodobała. Jestem bardzo fajna. Mało który warsztat taką usługę proponuje.

55

Niech ktoś skasuje ten spam.

PS. "Jestem bardzo fajna" XD

56

A znacie może jakiś warsztat od regeneracji alternatora? Czasami podczas jazdy zapala mi się w moim Mondeo światełko braku ładowania.

57

A jest ktoś w TST kto zajmuje się rozrusznikami?

58 (edytowany przez ALFik 2017-11-07 15:59:19)

Chojnacki zrobi. Ja w zeszłym miesiącu u niego robiłem rozrusznik (wymiana automatu i szczotek) od Touarega 4,2 V8 i zapłaciłem za naprawę 140 PLN (kwota tylko za sam rozrusznik, bez wyciągnięcia czy zamontowania go w aucie).
Albo właśnie Piotr Staniek (S-Tech). U mnie nie dało rady, bo aby w Touaregu wyciągnąć rozrusznik trzeba było rozpinać cały przedni napęd, opuszczać sanki, itp. - do tego potrzebny jest podnośnik, a Piotr go nie posiada). Ale jeżeli w Twoim aucie da się go wyciągnąć bez takich akrobacji, to zrobi Ci wszystko kompleksowo.

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

59 (edytowany przez markjak184 2017-11-17 08:05:20)

Mam kolege który kilka lat temu ruchomił warsztat i twierdzi, że jest to ciągła inwestycja. Fakt, że ma możliwość zarabiania, ale dużo też wydaje na różnego rodzaju profesjonalne urządzenia - często służące np diagnostyce.
Dwa adresy pod którymi szukaj pomocy:
- https://www.olx.pl/oferty/q-regeneracja-alternator/
- http://altroz.pl/