1

Temat: idealny prezent biznesowy dla klienta

Proszę o poradę.

Chcielibysmy kilku najważniejszym klientom naszej firmy sprezentować z okazji świąt jakies porządne prezenty.Doradzicie co możńa byłoby im dać?

2

Odp: idealny prezent biznesowy dla klienta

Jeśli to kilku klientów, a do tego kluczowych to może warto zastanowić się nad ujęciem indywidualnym każdego z nich. Pierwsze jakie rodzi się pytanie, to czy obdarowujesz osobę prywatną, firmę (a jeśli tak to czy zarząd, a może kogoś jeszcze) czy instytucję samorządową (tutaj sobie daruj prezenty) Jeśli tyczy się to firmy, to ja odradzam kalendarze, bo to trafi do rodziny zarządu, pracowników lub bliskich Pani sekretarki, koszyki z kwiatami to raczej również zły pomysł. Te dwa wyjścia są raczej oklepane i pewnie nie pierwszy i nie ostatni taki prezent. Moja rada, potraktuj organizacje indywidualnie, jeśli rzecz jasna nie jest ich dużo. I staraj się dobrać coś na tyle ciekawego że zostanie zauważone.

3 (edytowany przez veget 2017-10-22 22:34:57)

Oscar, gadasz ze spamerem: http://st-ce.pl/search.php?action=show_ … r_id=33766
Na 30 postów 11 z linkami. Szkoda czasu smile

4

Veget, miałem nadzieje że nikt tego nie odpiszę, za czym wpadnie link i wtedy będę miał 100% pewności że to spamer. smile

5

O to przepraszam, zepsułem zasadzkę tongue

6

Jaką zasadzkę? @Oscar, serio? Od dawna wiadomo, że to spamer. Sam zwracałem na to uwagę wiele miesięcy temu, a Ty jeszcze masz jakieś wątpliwości.

7

Karolu, przykro mi że nie jestem taki bystry jak Ty i ciągle mam wątpliwości. smile

8

Nie robiłem nigdy takich biznesowych prezentów ponieważ w firmie nie mam kontrahentów na tyle zaufanych aby im takie prezenty robić. Z drugiej strony jeśli z kimś współpracujesz długo no i zlecenia są powzne to takie prezenty na pewno poprawia atmosferę. A możliwości jest wiele:
jakieś eleganckie pióro
kosz smakołyków
czy też zniżka na usługi

9 (edytowany przez Karol 2017-10-25 08:23:55)

Oscar napisał/a:

Karolu, przykro mi że nie jestem taki bystry jak Ty i ciągle mam wątpliwości. smile

Serio? yikes Przecież tu jest co najmniej dwóch użytkowników, którzy rozmawiają sami ze sobą, subtelnie co jakiś czas starają się wcisnąć reklamy, przy okazji robiąc totalny OT. Czemu nie reagujesz na sugestie innych, gdy proszą Cię, abyś tu posprzątał? Czemu dobijasz to forum?

PS. Skończ z niepotrzebnym nikomu sarkazmem. Jako od admina oczekuje się od Ciebie kilku podstawowych rzeczy. albowiem sam zakładałeś to forum i choć być może teraz nie jest ono Twoje, to z jakiegoś powodu piastujesz tu najwyższą funkcję. Zrobić małe porządki nie zaboli. Dziwne, że wcześniej nie zadrżała Ci ręka, gdy blokowałeś niewygodnych sobie użytkowników, natomiast teraz gdy robi się tutaj syf, nagle zapominasz o swoich możliwościach.

10

Serio, Karolu ja nigdy nie będę tak bystry jak Ty, bez żadnego sarkazmu.  Pisałem CI nawet że jeżeli masz tak wielką potrzebę kontrolowania, to abyś nie czekał i napisał do właściciela zgłaszając swój akces do bycia kim tam być chcesz.
Może wtedy też skończy się ta Twoja fascynacja moją osobą i tym jaką role tu pełnię, wreszcie będziesz mógł się w pełni tu realizować. Na co czekasz?
A propos, dziś siedzę w domu gdybyś przypadkiem snuł inne teorię, np na temat tego dlaczego odpisuje CI o 13. wink