426

Odp: Społdzielnia MIeszkaniowo- Lokatorska Wanacja

Jeśli to prawda co piszesz @Peter to Bareja właśnie się przewraca w grobie wink.

xonar + flac <3 // Exq

427

Niestety prawda, słyszałem to od kilku osób. Jak ktoś ma taką pracę, że musi stać o 3-4 rano to bierze prysznic w zimnej wodzie, ew. chłodnej. W ogóle czynsze są tam z kosmosu, a spółdzielnia guzik robi.

428 (edytowany przez wanacjusz 2017-10-12 18:38:42)

Peter napisał/a:

W ogóle czynsze są tam z kosmosu, a spółdzielnia guzik robi.

to jest dobre a jednocześnie tak niedorzeczne, że szkoda  ...
ale jeżeli możesz to doprecyzuj "a spółdzielnia guzik robi" to znaczy kto?

Sytuacja o którą pytasz chociaż nie bardzo wiem czemu, ma miejsce od połowy 2014.
Nie przypominam sobie aby ktoś z członków spółdzielni składał wniosek o OBNIŻENIE temperatury ciepłej wody do 40 st w godzinach 00-05
Możliwe iż była to inicjatywa oddolna członków prężnie działającego w sm WANACJA  koła emerytów Jarzębinka

Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.

429

Doskonale wiesz kto rządzi w spółdzielni. Ja się pytam dlaczego i jakim prawem takie akcje są tam odwalane? Przecież to jawne złodziejstwo.

430 (edytowany przez wanacjusz Wczoraj 07:21:21)

Nie - rada sm Wanacja
1.    Boguś Kosowski
2.    Truchlewki
3.    Pawłowski
4.    Goliat
5.    Fiślak
6.    Lucińskaa
7.    Szczodrak
8.    Heniu Major
9.    Duda

Pragniemy podziękować Państwu za wybór nas oraz powierzenie nam odpowiedzialności za Spółdzielnię oraz umożliwienie kształtowania jej wizerunku i pozycji w naszym mieście i nie tylko.
Oraz pomyślności w życiu zawodowym PŁATNIKÓW aby zarządowi żyło się dostanie.

Peter napisał/a:

Ja się pytam dlaczego i jakim prawem takie akcje są tam odwalane?

Odpowiedź jest banalna prosta - to My WŁAŚCICIELE tej spółdzielni zwani przez zarząd PŁATNIKAMI na to pozwalamy.
Zarząd może tylko i jedynie wystąpić z takim lub innym wnioskiem do tzw rady która to zatwierdza / akceptuje.
Dla tych co nie bardzo są zorientowani rada to MY szt. 9.
A ponieważ te 9 szt. działał wg nich w dobrej wierze a nie wiedzy to jest tak jak jest i żadne zmiany ustaw tu nic nie pomogą .

Pojęcia takie jak: kompetencje, obiektywizm i bezstronność, niezależność, jawność i kolegialność, bezinteresowność dla tych 9 szt. to nic nie znaczy, jak raczył stwierdzić przewodniczący Boguś "ja się na tym nie znam" ale wiem ze zarząd to dobrze robi - to mów osoba która zgodnie ze statutem sprawuje nadzór i kontrole nad zarządem.
Wiktorek jako kancelaria doradza prezesowi i jednocześnie kontroluje go jako 1(jedna) szt. rady.
Totalna obłuda i głupota tych co wybrani i tych co głosowali.

Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.