76

Odp: Stomatolog

Czy w Starachowicach wykonywany jest zabieg wszczepiania implantów?

77

Co do implantów to tyle sie dziś dowiedziałam od dr Gawlik, że w Starachowicach jedynie Borowski wykonuje. Słyszałam na temat tych jego implantów niepochlebne opinie ale nie zaręczam bo to były takie rozmowy między znajomymi.

Non omnis moriar...

78

Ja aktualnie się leczę u pana Borkowskiego i widziałem zdjęcia pacjentów które przechowuje do celów dydaktyczno - naukowych ( jest wpis w umowie którą podpisuje każdy pacjent ) i nie wyglądało to źle. Fakt każe sobie płacić słono ale na brak zajęcia w jego przychodni raczej nie mają co narzekać.

xonar + flac <3 // Exq

79

Czy ktoś leczył zęby u dr. Henryka Świcy ?

80 (edytowany przez m1mike 2012-07-27 08:03:16)

joanna17 napisał/a:

Czy ktoś leczył zęby u dr. Henryka Świcy ?

Ja leczę już od kilkunastu lat i sobię bardzo chwalę oprócz dobrego leczenia krótkie terminy i zupełny brak kolejek tzn. jestem umówiony na konkretną godzinę i o tej godzinie wchodzę i leczę zęby. Chociaż moja małżonka jak jej nie dał zastrzyku znieczulenia tylko wysmarował pastą znieczulającą i ją bolało przeniosła się do Pani Serwickiej na Marszałkowskiej ale tam nie dość że terminy umówienia miesięczne to kolejki chociaż umówiona jest na konkretną godzinę.

81

A czy dr. Świca przyjmuje prywatnie? I ile kosztuje u niego wizyta? Dzwonie do niego na nr 275 46 55 lecz nikt nie podnosi słuchawki.

82

joanna17 napisał/a:

A czy dr. Świca przyjmuje prywatnie? I ile kosztuje u niego wizyta? Dzwonie do niego na nr 275 46 55 lecz nikt nie podnosi słuchawki.

Przyjmuje tylko prywatnie, gabinet w ciągu sklepów poniżej Policji tam gdzie jest też sklep Skorpion. Telefon jest do gabinetu czynny tylko w czasie przyjmowania wizyt nie chcę z pamięci podawać bo dokładnie nie pamiętam kiedy przyjmuje do południa kiedy popołudniu

83

Ja jestem zadowolony z pani stomatolog Kucharczyk, która przyjmuje na ulicy Radomskiej (na roku tam gdzie Orange, SKOK itd)

byle do piątku!

84

Odświeże temat. Kogo byście polecili na leczenie kanałowe?

Naszym Klubem RTS!!!

85

Czy ktoś z was wie  czy doktor H. Świca przyjmuje jeszcze w Starachowicach?? Byłam ostatnio z zamiarem zapisania się u niego i okazało się że gabinet jest już nieczynny...

86

Hej,
Może mi ktoś podać aktualny numer telefonu do dr.Wawrzaka?

87

Czy możecie polecić jakiegoś stomatologa dziecięcego, najlepiej na NFZ? Sprawa dosyć pilna.

88

Nikt nie poleci? smile

89

Saphira napisał/a:

Czy możecie polecić jakiegoś stomatologa dziecięcego, najlepiej na NFZ? Sprawa dosyć pilna.

Nie na NFZ ale, na Żeromskiego jest dr. Niewczas. Siostra do niej chodzi z dzieckiem i poleca. Dziecko jest znieczulane jakimś gazem do tego bajka w słuchawkach i ponoć leczenie bez żadnych problemów smile
Jeśli na NFZ do dr. Ubysz w Wamedzie, przemiła dziewczyna, ale z leczeniem dzieci wiadomo jak to bywa. Starsze zniesie wszystko, małe jednak zaprowadziłbym do Niewczasowej

90

Potwierdzam post powyżej. Pierwsze wizyty z dzieckiem (wtedy 3,5 roku) były na Żeromskiego (tylko prywatnie), ale okazało się że Młody wytrzymał delikatne borowanie bez żadnego znieczulenia (ale dodaję, to było bardzo delikatne borowanie, rzędu 2,3 sekund).
Pani bardzo miła.
Teraz chodzimy do Pani Ubysz ("państwowo"), syn ma 5 lat i choć obecnie nic nie trzeba mu leczyć, tak w zeszłym roku też lekkie borowanie i obsługa na takim samym poziomie, jak prywatnie na Żeromskiego.

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

91

Poleciłbym dla dzieci Panią stomatolog w Skarzysku, nie ma sobie równych w Starachowicach. Ale nie przyjmuje na NFZ niestety.

92

Dziękuję bardzo smile A ze Skarżyska kto? :>

93

Witam kogo polecacie do wyrwania zęba przez NFZ ??

94

krzysiek1987b napisał/a:

Witam kogo polecacie do wyrwania zęba przez NFZ ??

Polecałem dr Macieja Wyskiela w przychodni na 6 Września (wyrywałem 8-ki i córka nadmiarowy ząb) ale korzystałem około 4 lat temu  i nie wiem czy to jeszcze aktualna przychodnia i lekarz w niej.

95 (edytowany przez ALFik 2017-07-07 07:12:00)

Hehe big_smile Znów się zaczyna wink

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

96

Czy ktoś ostatnio miał może leczenie kanałowe? Ile mniej więcej takie leczenie kosztuje?

97

Prywatnie chyba coś ok. 300zl.

98

300zł to trochę drogo.