Temat: Duże zmiany w organizacji ruchu na osiedlu Południe

Duże zmiany w organizacji ruchu na osiedlu Południe       

Czytaj więcej w portalu Wirtualne Starachowice - www.wirtualnestarachowice.pl

2

Odp: Duże zmiany w organizacji ruchu na osiedlu Południe

ciekaw jestem co za jednostka a-społeczna odpowiada za ten "-ierdolnik" w organizacji ruchu autobusów od 1 sierpnia i ten <kumunikat> jak wyżej
prawie dwa tygodnie minęło a postęp prac oszałamiający kilka  tabliczek z napisem "objazd"

Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean,
Powoli chodzę i rozglądam się,
Kieszenie jak ocean, a ręce mam w kieszeniach,
Dlatego wiem gdzie żyję, dobrze wiem.

3

Już 1 sierpnia były zrywane chodniki i pobocza przy ul. Miodowej i Smugowej
https://preview.ibb.co/bB716a/IMG_20170801_174734.jpg
https://preview.ibb.co/c4aAzv/IMG_20170801_174741.jpg

Od kilku dni zamknięty dla ruchu jest odcinek Miodowej od skrzyżowania z Jana Pawła II. Nie wiem jak daleko, bo się tam nie zapuściłem, ale można powiedzieć, że coś się dzieje.

4

dużo pacy koralu wykonałeś dla słusznej władzy
niech zgnane - jest jakiś stołek do wzięcia a może etatowy staż jak np Oscar?

dla mnie jako mieszkańca tego osiedla to pierwszy etap nie krzyżówka Miodowej i Smugowa gdzie psy <...> szczekają a zające <...> ostrzą ale odcinek 6-go Września -  Jana Pawła max do końca sierpnia

5 (edytowany przez Karol 2017-08-10 21:05:03)

Zdjęcia robiłem 1 sierpnia podczas odwiedzin u rodziców, tak przy okazji chciałem zobaczyć postęp prac. Kolejnym razem gdy przyjechałem na Południe, ul. Miodowa już była w dużej części wyłączona z ruchu.

Remont ulic na osiedlu od początku miał swój początek na Południowej i kieruje się w stronę miasta. Moniuszki - przynajmniej tak mi się wydaje - remontowana jest w kierunku 6-go września i Nowowiejskiej, podobnie jak kiedyś kawałek odnowiono Żytnią już po zakończeniu prac wzdłuż Lubianki. Podobnie teraz będzie że Smugową, a dopiero potem Miodową. Odcinek od skrzyżowania 6-go września do Jana Pawła II powinien być wyremontowany na samym końcu - ograniczy się przejazd ciężkiego sprzętu po nowej nawierzchni. Szybciej także będzie można przywrócić kursowanie autobusów koło pawilonu, zamiast Żytnią. To oczywiście hipoteza, ale faktem jest, że kierunek robót jest taki, jak wspomniałem. Lubianka - > miasto.

6

karolu jak czytam to powyżej to tobie się nie wydaje ty to wiesz

7

Nie, nie wiem. Po prostu tak to wygląda w moich oczach, ale tak naprawdę harmonogram zna tylko wykonawca i pracownicy UM, ja nie.