26

Odp: Trump czy Clinton

Antysemickie ciągoty?  Napisz coś jeszcze o faszyzmie jak ta chołota z UBywateli RP 1 sierpnia i będzie idealnie smile
Nie przeczytałem całego wpisu,  wybacz. Tylko do tego się odniosę.
Żydzi, Izrael ? Nie ma drugiego narodu i państwa którego po Polsce i Polakach, których bym tak szanował. Z nich trzeba brać przykład na każdym kroku, także jeśli chodzi o politykę!
Więcej ( choc nie powinienem raczej o tym pisać ) mój wujek to Żyd po matce. Chyba rozumiesz co to znaczy ? Nie lubi bardzo tego narodu,  a w salonie ma wyszywanego orła Polskiego i jest katolikiem. Także nie trafiłeś.
P.S. Nie wiem czy wiesz, że rząd PiS ma doskonałe relacje z Izraelem ?! To tak przy okazji.
Wspaniałe państwo. Wybieram się w zimę zwiedzać.

27

Antysemickie ciągoty?  Napisz coś jeszcze o faszyzmie jak ta chołota z UBywateli RP 1 sierpnia i będzie idealnie smile
Nie przeczytałem całego wpisu,  wybacz. Tylko do tego się odniosę.
Żydzi, Izrael ? Nie ma drugiego narodu i państwa którego po Polsce i Polakach, których bym tak szanował. Z nich trzeba brać przykład na każdym kroku, także jeśli chodzi o politykę!
Więcej ( choc nie powinienem raczej o tym pisać ) mój wujek to Żyd po matce. Chyba rozumiesz co to znaczy ? Nie lubi bardzo tego narodu,  a w salonie ma wyszywanego orła Polskiego i jest katolikiem. Także nie trafiłeś.
P.S. Nie wiem czy wiesz, że rząd PiS ma doskonałe relacje z Izraelem ?! To tak przy okazji.
Wspaniałe państwo. Wybieram się w zimę zwiedzać.

28

Ale odbieglismy od głównego wątku... nadal prezydent Trump skazuje nas na Putina?  big_smile
Te Twoje analizy... cud, malina!
Cała IV Rzesza  ( UE) robi interesy ponad naszymi głowami, Timermans krytykuje sankcje na Rosję i zajmują się Polską demokracją. Zapamiętaj sobie raz na zawsze ! Tu nie chodzi o żadnaą konstytucję, trybunały i sądy, chodzi o interesy!

29

Jesionek widziałem cię wczoraj w Błękitnej ostrydze smile byłeś taki slitasny smile hihihi

30

Nie chwali się gdzie z jesionem imprezujesz bo to jest kur... smutne.

Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach