Temat: Który okulista przepisuje soczewki??

Jak w temacie gdzie i który okulista przepisuje soczewki? wie ktoś może??

2

Odp: Który okulista przepisuje soczewki??

Krzysiek w Skarżysku w hermesie jest oferta badanie wzroku za 1zł przy zakupie 2 opakowań soczewek. Może to Cie zainteresuje.

3

Przy zakupie soczewek w salonie optycznym w przychodni Vita, badanie wzroku, z doborem soczewek i szybkim kursem ich zakładania/zdejmowania jest za darmo. Sam tam kupowałem.

4

Pewnie każdy tylko mu trzeba o tym powiedzieć, poza tym okulista jest od badania wady wzroku, a to co bedziesz miał na oczach zależy od Ciebie

Jestem z MIASTA...

5

janus napisał/a:

Pewnie każdy tylko mu trzeba o tym powiedzieć, poza tym okulista jest od badania wady wzroku, a to co bedziesz miał na oczach zależy od Ciebie

Jakby każdy przepisywał to nie byłoby problemu a wiem, że nie każdy przepisuje.

6

W Visusie przy ul. H. Sawickiej również można się umówić na dobór soczewek kontaktowych.

Non omnis moriar...

7

krzysiek1987b napisał/a:
janus napisał/a:

Jakby każdy przepisywał to nie byłoby problemu a wiem, że nie każdy przepisuje.

Nie na każdą wadę wzroku stosuje się soczewki, może dlatego nie chce przepisać

Jestem z MIASTA...

8

A to soczewek nie można tak po prostu kupić? Ja nie raz kupowałem soczewki bez żadnej recepty, skierowania etc. No chyba, że o jakieś nietypowe chodzi, ale takie zwykłe, zamiast okularów to może kupić każdy.

9

Można kupić tylko na pierwszy raz to okulista lub optomerysta musi te soczewki dobrać, tak jak z okularami- sami sobie mocy szkieł nie dobieramy.

Non omnis moriar...

10

poziomka napisał/a:

W Visusie przy ul. H. Sawickiej również można się umówić na dobór soczewek kontaktowych.

Właśnie słyszałem, że w Visusie ale tam trzeba się umówić na konkretny termin i to z dużym wyprzedzeniem a gdzie można załatwić to szybciej żeby zrobić badanie na dobór soczewek ??

11

raczej nie - wszędzie trzeba czekać

12

agachoda111 napisał/a:

[skasowany]

Kolejna oszukańcza i podstępna reklama acuvue.pl, złodziejstwo.

"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson

13 (edytowany przez Jesion 2017-06-16 12:00:00)

agachoda111 napisał/a:

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nazywając mnie "złodziejem" łamiesz prawo, ponieważ bezpodstawnie mnie oskarżasz?

Rozumiem, że zdajesz sobie z tego sprawę, że lokując na forum reklamę łamiesz regulamin forum st-ce.pl oraz z tego, że możesz zostać pociągnięty/a do odpowiedzialności finansowej smile
Mamy XXI wiek, wiem na czym polega uczciwa reklama, a na czym oszukańcze lokowanie produktu.
Żałosne jest, że firma Acuvue posługuje się tak prymitywnymi i podprogowymi środkami marketingowymi.
Pozdrawiam.

@agachoda111, oboje wiemy że Twoje konto to jedynie środek lokowania nieuczciwej reklamy, jak w przypadku Orange LTE, gdzie też pisał/eś/aś tylko po to, żeby taką  nieuczciwą reklamę tu zamieścić smile

"Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć." ~ Thomas J. Watson

14 (edytowany przez veget 2017-06-16 14:35:25)

Cel? Google. I nawet nie <[cenzura]> o przypadkowym wypowiadaniu się, bo posty z Orange walą na kilometr spamem jak i ten i to tak żałośnie zakamuflowanym, że dennym. Gdybym tylko miał dostęp - namierzył bym IP, zgłosił na policję, jakby ci fakturę dziecko wystawili, to by się eldorado skończyło, a teraz spieprzaj na drzewo smile Złodzieju i oszuście smile

A Acuvue to rzadka kupa smile Zapraszam serdecznie Google smile

Powinny istnieć przepisy prawne pozwalające na ściganie takich praktyk. Jeśli zleceniodawca tej kampanii to zobaczy, to gorąco zachęcam do sprawdzenia komu powierzało się promocję w sieci i podaniu go do sądu np. na podstawie strat wizerunkowych albo czegoś, bo jak widać z reklamy zrobiła się antyreklama big_smile Może gdyby zleceniodawcy takich pseudo kampanii po odkryciu jak to bardzo szkodliwe - dojechali firmy którym ten szajs zlecały, to by się przerzedziło i skończyłyby się takie żałosne praktyki.

15

Wystarczy wyłączyć podpisy na forum pod postami i nagle magicznie powstające tematy przestaną się pojawiać.

16 (edytowany przez Karol 2017-06-16 16:27:40)

Wyłączenie podpisów nic nie da, tak samo namierzanie IP. Można blokować do bólu, większość spamerów i tak posiada zmienny adres, więc nie da się ich skutecznie odseparować od forum - a przecież nikt nie zbanuje całego zakresu IP Neostrady czy innego dostawcy usług, np. mobilnego smile Jeśli chodzi o same podpisy, to adresy internetowe mogą być subtelnie wklejane w post typu: "Chciałam zakupić dachówki do swojego domu i znalazłam taką firmę". Przecież to praktyka znana od lat, tylko na normalnych forach dyskusyjnych działają moderatorzy oraz administracja, którzy skutecznie usuwają spam - wiem, bo sam prowadzę forum, które wraz z kilkoma moderatorami staramy się w miarę sprzątać.'

Z jednej strony można wątpić w skuteczność takiego spamu, bo po co tracić czas na rejestrację, pisanie postów, staranie się, skoro to i tak zazwyczaj zostaje chwilę później usunięte. No właśnie - zazwyczaj. Tylko nie na "Forum Mieszkańców Starachowic". smile

17

Zaraz ,zaraz ...
Nie mogę napisać że kupiłem sobie coś od kogoś i zalinkować?

18 (edytowany przez veget 2017-06-17 16:53:33)

Nie widzisz różnicy? Nie dziwię się, że ludzie dają się tak łatwo nabierać na takie rzeczy.
Nie wydaje ci się, że czym innym jest, gdy faktycznie coś kupisz i o tym piszesz, a czym innym gdy ktoś ci zapłacił za miłe pisanie sadzisz np. 50 kont na różnych forach i klepiesz jaki to cudowny produkt, bo dostałeś w łapę?

Zobacz to: https://allegro.pl/listing?string=pozycjonowanie
Goście sprzedają właśnie takie wpisy, że coś niby kupili i zachwalają jakie cudowne, a w życiu nie mieli tego w łapach. Jakieś 90% tego to wały i wykorzystują właśnie takie słabo moderowane fora, gdzie nikt nie sprząta, ale ma umiarkowany Page Rank, więc łatwo nawstawiać jakichś cudownych soczewek, drewna na parkany itp.
No i teraz np. jak ktoś sprzedaje 6000 linków to oznacza krótko mówiąc, że 6000 wpisów gdzieś w sieci będzie wisiało, które niby są prawdziwymi opiniami, a tak naprawdę to zwykłe oszustwo. Zwykle takie rzeczy kupują Janusze marketingu, którzy myślą, że można w ten sposób wypromować każdy szajs.

19 (edytowany przez kross 2017-06-17 17:27:06)

Trybię teraz. Zewsząd FAKE.
W życiu był nie zwęszył wała w tym drewnie na fasady.
Ciekawe...

20

Karol napisał/a:

działają moderatorzy oraz administracja

Przecież pisałem Ci to już kilkukrotnie, chcesz zostać? pisz do właściciela. wink Ja nic do tego nie mam(powiem nawet więcej jak mnie zapyta o zdanie to poprę Twoja kandydaturę). Ale trzymam kciuki, jeśli masz czas i chęć czemu nie. Ja zaglądam to raz na dzień może dwa. Także działaj!