Temat: Ogródek działkowy

Witam mam pytanko chcę kupić działkę ogrodową wie ktoś może jakie opłaty są za bycie członkiem w ROD??
Słyszałem, że jest to ok. 800zł potwierdzi ktoś tą informację??

2

Odp: Ogródek działkowy

Coś ok 70 zł na rok jak dobrze pamiętam płacę za działkę plus woda.

3

Też chciałbym kupić, najlepiej przy Rondzie na Leśnej.
Ile w ogóle kosztuje taka działka (orientacyjnie)?

"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher

4 (edytowany przez krzysiek1987b 2017-03-09 12:15:51)

Rise a ile płaciles za przystąpienie do członkostwa ROD

5

Oj nie wiem ... działka jest u mnie w rodzinie od 30 lat :]
Działka myślę, że to cena ok 2-4 tysiące. Zależy od stanu , czy jest z domkiem no i wiadomo ... powierzchni.

6

Gdzie pytać o takie działki do sprzedania? Rozumiem, że np. przy działkach mają jakąś tablicę ogłoszeniową? A gdzie jeszcze?

7

Na pewno na tych tablicach ludzie ogłaszają. Wiem, że były dwie działki do sprzedania w lesie tam na kopalnianej i ktoś ostatnio na olx wystawiał działkę na kościelnej.

8

RISE napisał/a:

Działka myślę, że to cena ok 2-4 tysiące.

Przykładowo w Bydgoszczy działka z domkiem murowanym - w zależności od stanu od 20-około 70 tys.

9

A kogo obchodzi ile działka kosztuje w Bydgoszczy? Jesteśmy w Starachowicach. A sorry, Ty jesteś spamerem, czaisz się jak tu przyreklamować Bydgoszcz, a pochodzisz pieron wie skąd wink

10

Właśnie ktoś upadł na głowę i na OlX jest działka za 14tys hmm...troszkę więcej siostra w Warszawie zapłaciła. Więc nie wiem skąd cena i to jeszcze z takim domkiem hmm

offtopic king - OK

11

A jaka jest "rozsądna" cena za taki ogródek, z domkiem/altanką i podłączoną prądem/wodą?
Myślę właśnie nad zakupem takiej działki, najlepiej na Kościelnej lub Leśnej.

12

max 4tys, ale to musiałaby być już pełen wypas. No może 5tys.

Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach

13

za 5tys . to raczej szarej maści.

14

7-8K, ale nie 14 smile

15

znajomy kupił działkę na leśnej w styczniu na leśnej za 4tys i wygląda całkiem całkiem :-) .
Wiadomo trzeba trochę przy niej zrobić aby zaadoptować do swoich potrzeb ale niedużo. Cały domek jest w dobrym stanie, trzeba zrobić tylko ogrodzenie, wywalić większość grządek, posiać trawę i będzie OK.

Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach

16

I to jest myślę akceptowalna kwota za taki ogródek.
Zaczynam poszukiwania takiej działki smile

17

też więcej za działkę niż 5tys bym nie dał. Teściowa za leśniczówką ma bardzo ładną działkę, nawet przebąkiwała o sprzedaży bo ma już mniejszą ochotę do pracy na niej, ale latem raczej jej nie sprzeda.  Jedyny minus to taki że prąd z agregata, ale domek to nawet ocieplony smile