1

Odp: Blacharstwo - Lakiernictwo

Witam serdecznie,
Poszukuję dobrego lakiernika samochodowego który umaluje mi kilka części do samochodu i potem je pozakłada. Oczywiście dobrego i w miarę taniego.
Pozdrawiam

Copyright by White Men

2

Kosacki na Iłżeckiej. ( ps chyba jest teraz na urlopie ale nie wiem do kiedy )

Ludzie, po co to wszystko i tak każdy stąd ucieka

3

Odradzam Pana na Ostrowieckiej vis a vis Jamaru!! Tak mi pomalował błotniki że farba jest na tapicerce i siedzeniach...

4

Na Moniuszki podjedź;]

Naszym Klubem RTS!!!

5

Na kuczów 150 pln za element jest dobry. Chłopak na Adamowie 80 pln ale jest na urlopie wraca za 2 tyg.
Pozdraawiam Vini

co mnie nie zabija to mnie wzmacnia

6

jedyny zakład w starachowicach godny polecenia jest na ulicy moniuszki gość ma najmie marek (są tam dwa zakłady obok siebie chodzi o pierwszy od ulicy moniuszki)lecz tani około 500zł element  jest jeśli wogóle znajdzie czas ale warto  odradzam zostawiać samochód u kosy chyba że sam element to samo u bajdy vis a vis Jamaru nie tylko ze względu podmianek ale samych efektów lakierniczych poza starachowicami dąbrowa niedzielski

7

Najlepiej na OSTROWIECKĄ 15 pytać o Michała. luks gość autka robi lol[center:b539b716bd][/center:b539b716bd]

8

500 złoty to jakieś żarty , za tyle to można dwa elementy umalować,

9

500 zł fakt mało nie jest ale są ludzie którzy cenią dobrą prace ostatnio gość malował całą skode chyba oktawia cena 4000zł i nie ma opcji targowania gość poprostu wart tej ceny ale i tak pewnie większość zaprowadzi do pana x do garażu

10

Zgodzę się że jest chłopak dobry w sztuce lakierowania, i w nowe auto to można zainwestować , ale kilkuletnie auto wole zrobić w pana x , bo znam takiego któremu efekt malowania wyjdzie identyczny a za mniejszą kasę.

11

Na Moniuszki maluje też Belina(ostatnia buda,bo przecież nie można nazwać tego warsztatem),nie polecam nikomu partacz jakich mało...mnie tak zrobił że ...szkoda nawet pisać...miałem jechać do poprawy ale...go wsadzili..za jazdę po pijaku( to było do przewidzenia ile razy bylem ocenić zaawansowanie prac nad autem ekipa pila lu była w trakcie organizowania jakiejś libacji)...a teraz już mi przeszło i dałem se spokój...po co się znowu denerwować

http://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0&feature=related

12

Witam, jest sprawa tego rodzaju ze ktoś stuknął mi samochód w tylne nadkole przy samym rancie koło drzwi, ciężka sprawa bo jest to na rancie karoserii - macie kogoś kto by się tym zajął? Wyklepać i pomalować? do tego mam kilka mniejszych zaprawek do zrobienia. Wymaganie: nie najtaniej ale też nie najdrożej, solidnie. piszcie oferty z cena za malowanie elementu i jakiś kontakt - dzięki!

Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

www.otwartapestka.info

13

vini napisał/a:

Na kuczów 150 pln za element jest dobry. Chłopak na Adamowie 80 pln ale jest na urlopie wraca za 2 tyg.
Pozdraawiam Vini

hej moglbys podac blizsze namiary na tych panow??

A co do lakiernika za 500 zl to chyba poluje na samych jeleni - a co do "jakosci" to juz jak ktoremu sie uda i nie ma reguly.

14

Szybko i tanio - 150 - 200 od elementu , nie czyszcze ognisk rdzy papierem ściernym- tylko piaskuje.
Namiary : tel-518 721 762
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Priest napisał:
Witam, jest sprawa tego rodzaju ze ktoś stuknął mi samochód w tylne nadkole przy samym rancie koło drzwi, ciężka sprawa bo jest to na rancie karoserii - macie kogoś kto by się tym zajął? Wyklepać i pomalować? do tego mam kilka mniejszych zaprawek do zrobienia. Wymaganie: nie najtaniej ale też nie najdrożej, solidnie. piszcie oferty z cena za malowanie elementu i jakiś kontakt - dzięki!

Piaskowanie rdzy , lakierowanie tel;               518 721762

15

Polecam Artura Niedzielskiego z Dąbrowy, malował mi auto po grubszej stłuczce, żałuję, że nie robiłem u niego wszystkiego od początku tylko u takiego pachciarza obok starego młyna. Jak zobaczyłem "efekty klepania" to zabrałem do Artura. Auto buja się już 6 lata od malowania i nie ma żadnych problemów z Jego robotą. Aktualnych cen nie znam

16

digitalriot napisał/a:

Polecam Artura Niedzielskiego z Dąbrowy, malował mi auto po grubszej stłuczce, żałuję, że nie robiłem u niego wszystkiego od początku tylko u takiego pachciarza obok starego młyna. Jak zobaczyłem "efekty klepania" to zabrałem do Artura. Auto buja się już 6 lata od malowania i nie ma żadnych problemów z Jego robotą. Aktualnych cen nie znam

można prosić jakiś namiar na tego pana? wstawia też repetyturki?

gdzie najlepiej w starachowicach lub okolicy zrobić repetyturkę (wspawanie + malowanie)?

17

Artur Niedzielski - 507.109.923, 41.272.18.90

18

vini napisał/a:

Pozdraawiam Vini

wie ktoś, coś dokładniej na ten temat? ?po ch** pisać takie info bez żadnych namiarów?? ;/

Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

www.otwartapestka.info

19

Bo takie sprawy zalatwia sie zazwyczaj na pw. Nr telefonu imie, nazwisko. Nie zagladam tu ostatnio za czesto, jak chcesz pisz na pw. Artur jest relatywnie drogi.

co mnie nie zabija to mnie wzmacnia

20

witam. poszukuje blacharza, który ma na wypożyczenie łapy do ramy naprawczej do bmw... będe wdzięczny za pomoc

21

Rise nie wierzę że Hanie zamieniłes na BieMWi.... HTST rulezZZ:D pZdr...

Wyrafinowana osobowość... !

22

Tylko nie "Kosa" kiedys malował u niego 4 elementy cały bok ( 3 lata temu brał 250 za element) Spieprzył co sie dało , felga była umalowana , uszczelki w oknach miały połamane zatrzaski (klipsy, potem parowało w środku !) to samo na drzwiach.Pamiętam jak przy odbiorze wciskał te wszystkie listwy i klipsy  masakra jakas żenada

23

Witam. mógłby mi ktoś podrzucić dobrego lakiernika?? I żeby dobrze skleił zderzak (pękł mi na długości około 8-10cm) zaszpachlował delikatnie i pomalował. Proszę o jakieś dane i nr tel. Z góry dzięki!!!

24

To zależy czy zderzak masz plastikowy czy jakiś inny... Jest koleś na martenowskiej który zajmuje się spawaniem plastików nie raz z jego usług korzystałem i wszystko super robi!!! Jeśli masz czarny mat zderzak nie będzie śladu po spawaniu... Pzdr

SZLACHCIC

25

plastikowy. mam w kolorze nadwozia tj. zielony metalik. i deko stuknąłem ostatnio nim w murek. pękł mi jak jest zaślepka pod uchwyt holowania. Poza tym bez szpachlowania sie nie obejdzie i malowania bo jest porysowany. a chciałbym żeby wyglądał elegancko